• Ogłoszenia

• Obiady

Zebrania z rodzicami

Prowadzimy żywienie uczniów przebywających w naszej szkole, ale nie posiadamy własnej kuchni. W związku z tym liczba miejsc na obiady jest ograniczona. Posiłki dostarcza nam przedszkole "Bajka".

Opłaty za obiady proszę kierować na konto:
          40 1020 4724 0000 3102 0075 9985. W tytule przelewu należy wpisać nazwisko i imię dziecka, klasę oraz miesiąc i rok, za który będzie dokonywana wpłata.
          Opłata za miesiąc październik wynosi 88
          .
          22 dni x 4 zł = 88 zł

14 października - dzień wolny od zajęć dydaktycznych
          Należność za posiłki prosimy regulować do 5-go każdego miesiąca. Nieuregulowanie opłaty za żywienie w terminie spowoduje skreślenie z listy żywieniowej. Nieobecność na obiadach proszę zgłaszać do sekretariatu (87 732 60 71) do godz. 8.00.

Proszę zwracać uwagę na tytuł przelewu.

Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się 11 września 2019 r.

Rodziców uczniów klas I-III zapraszamy na godzinę 16.00.

Rodziców uczniów klas IV-VI - na godzinę 17.00.

Ubezpieczenie

Link do formularza elektronicznego umożliwi dołączenie dziecka do ubezpieczenia:

Rekrutacja do świetlicy

1. Ze względu na warunki lokalowe w Szkole Podstawowej nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku funkcjonują cztery pomieszczenia świetlicowe. Dwie świetlice pracują w systemie jednozmianowym i dwie w systemie dwuzmianowym.

2. Od 03.06.2019 r. do 23.08.2019 r. rodzice mogą składać karty zgłoszeń o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/2020.

3. Poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy, wraz z potwierdzeniem  zatrudnienia rodziców, należy złożyć  w sekretariacie szkoły w wyżej wymienionym terminie w godz. 8.00 - 15.00.

4. Potwierdzenie zatrudnienia rodzice składają w formie zaświadczenia z zakładu pracy z pieczątką i czytelnym podpisem osoby upoważnionej.

5. Karty zgłoszenia należy wydrukować ze strony internetowej szkoły lub pobrać osobiście w sekretariacie  szkoły.

6. Liczba miejsc w świetlicy szkolnej jest ograniczona!

karta_swietlica.pdf

Wpłaty na Radę Rodziców

Opłaty za świetlicę

Wpłat na Radę Rodziców można dokonywać w sekretariacie szkoły. Koszt dla rodziny - 40 zł.

Decyzją Rady Rodziców, opiekunowie dzieci uczęszczających do świetlicy, proszeni są o wpłaty do nauczycielek świetlicy 5 zł miesięcznie. Pieniądze będą przeznaczone na urozmaicenie zajęć.

Przewodnicząca – Julia Czerwonka kl. 6 d

Z-ca przewodniczącej – Magdalena Ejza kl. 6 d

Sekretarze: Maria Witkowska,

Kacper Lenczewski kl. 6 c