• Zajęcia pozalekcyjne

    • Lp.

      Rodzaj zajęć/nazwa

      Nazwisko i imię nauczyciela

      Dzień/godzina

      Miejsce zajęć

      1.

      Szkolne Koło Wolontariatu

      Lubartowicz Magdalena

      poniedziałek   13.45 – 15.25

      sala nr 29

      2.

      2 Gromada Zuchowa „Pszczółki”

      Lubartowicz Magdalena

      piątek               16.00 – 17.30

      sala nr 27

      3.

      Koło misyjne „Mały Misjonarz Jezusa”

      Sobczyk Elżbieta

      piątek                   9.50 – 10.35

      sala nr 43

      4.

      Koło języka polskiego

      Baranowska Joanna

      wtorek                  8.00 – 8.45

      biblioteka

      5.

      Koło dziennikarskie

      Baranowska Joanna

      poniedziałek 12.45 – 13.30

      sala nr 46

      6.

      Koło plastyczne

      Łaszcz Magdalena Nina

      poniedziałek 13.45 – 14.30

      sala nr 49

      7.

      Koło języka polskiego

      Kortas Małgorzata

      środa            13.45 – 14.30      

      sala nr 47

      8.

      Koło matematyczne

      Lewandowska Małgorzata

      wtorek            12.30 – 13.15

      sala nr 31

      9.

      Koło z uczniem zdolnym

      Kubeł Barbara

      wtorek          12.30 – 13- 30

      sala nr 18

      10.

      Koło taneczno – muzyczne

      Popielarz Małgorzata

      poniedziałek   8.55 – 9.40

      hol sali widowiskowo – sportowej

      11.

      Koło szachowe

      Popielarz Małgorzata

      czwartek     13.45 – 14.30

      sala nr 17

      12.

      ZUMBA

      Popielarz Małgorzata

      czwartek     12.45 – 13.30

      sala nr 17

      13.

      Szkolny Klub Sportowy Koszykówki

      Borzeński Artur

      poniedziałek 14.40 – 15.40   środa        14.40 – 15.40

      hala sportowa

      14.

      Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki

      Borzeński Artur

      wtorek            19.00 – 20.30       czwartek  16.00 – 17.30

      hala sportowa

      15.

      Szkolny Klub Sportowy Koszykówki

      Wąsikiewicz Maria

      wtorek                13.45 – 14.45

      piątek         9.40 – 10.40

      hala sportowa

      16.

      Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

      Wąsikiewicz Maria

       

      hala sportowa

      17.

      Zajęcia informatyczne „Mądra główka”

      Szcześniak Dorota

      piątek            8.55 – 9.40

      sala nr 45

      18.

      Koło teatralne

      Konopka Anna

      Nawrot Kamila

      czwartek

      15.00-16.00

      sala nr 42

      19.

      Koło przyrodnicze

      Smoleńska Jolanta

      środa

      13.45-14.30

      sala nr 34

      20.

      Zajęcia matematyczno-informatyczne kl.VI w ramach grantu „Magiczna matematyka”

       

      Kubeł Robert

      środa                 8.00 – 8.45

      sala nr 33

      21.

      Zajęcia matematyczne dla uczniów zdolnych

      Kubeł Robert

      poniedziałek         13.35 – 14.30

      sala nr 29

      22.

      Koło informatyczne

      Kiluk – Dońkowska Barbara

      czwartek           14.40 – 15.25

      sala nr 33

      23.

      SKC - wolontariat

      Chaberek Maria

      środa 

      14.40 – 15.25

      sala nr 29

      24.

      Zajęcia w ramach grantu „Nasze pasje” do grudnia 2018

      Chaberek Maria

      Kubeł Robert

      czwartki

      sala nr 29

      25.

      Zespół wokalno - taneczny

      Wszeborowska Krystyna

      Pełszyńska Elżbieta

      wtorek 14.35 – 15.20

      sala nr 27

      26.

      Koło matematyczne                         dla uczniów kl. 5

      Galicka Mariola

      poniedziałek  12.45 – 13.30

      sala nr 32

      27.

      Koło matematyczne                         dla uczniów kl. 4

      Galicka Mariola

      wtorek 8.00 – 8.45

      sala nr 4

      28.

      Chór szkolny

      Czajka Anna

      poniedziałek

      12.45 – 13.30

      13.45 – 14.30

      sala nr 47

      29.

      Koło języka polskiego dla kl.V

      Siemienkiewicz Ewa

      czwartek           8.00 – 8.45

      sala nr 31

      30.

      Koło matematyczne dla kl. V

      Czarniak Joanna

      poniedziałek  12.45 – 13.30

       

      sala nr 35

      31.

      Zajęcia z siatkówki dziewcząt

      Konowalska Iwona

      wtorek           14.30 – 15.30

       

      hala gimnastyczna

      32.

      Koło historyczne dla uczniów kl. V

      Obrycka Anna

      czwartek           8.00 – 8.45

      sala nr 44

      33.

      Szkolny Młodzieżowy Ośrodek  Koszyków (SMOK)

      Szkolny Klub Sportowy (SKS)

      Kaczyńska  Agnieszka

      poniedziałek  12.45 – 13.45

      13.45 – 15.15

      środa 15.30 – 17.00

      czwartek                14.40 –  15.40

      hala gimnastyczna

      34.

      Koło szachowe

      Sawicka Jolanta

      piątek 8.00 – 8.45

      biblioteka

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
      • sp5elk@onet.pl
      • 87 732 60 71
      • ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 11 19-300 Ełk