• Eko-pomysł - czyli jak chronić środowisko naturalne

• 18 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konferencji projektu „Od teorii do praktyki – zrównoważone wykorzystywanie zasobów dziedzictwa naturalnego w Ełku oraz Bristonas” zorganizowanej przez Starostwo Powiatu w Ełku podczas, której nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Eko pomysł, czyli jak chronić środowisko naturalne”.

Nasi uczniowie spisali się wspaniale.

I miejsce w kategorii klas I – III zajęła ucz. kl. II c Dominika Białowąs (pod op. p. E. Pełszyńskiej)

I miejsce w kategorii grupowej kl. I – III zajęła ucz. kl. III a (pod opieką p. B. Kubeł)

II miejsce w kategorii kl. IV – VI zajął ucz. kl. IV e Paweł Jaśkiewicz (pod op. M.N. Łaszcz)

III miejsce w kategorii kl. IV – VI zajął ucz. kl. IV b Julia Muchowska (pod op. M.N. Łaszcz)

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Barbara Kubeł, Magdalena Nina Łaszcz

• Akcja - Segregacja - 25 lat Akcji „Sprzątania Świata”

• 21 września uczniowie kl. I – III wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w akcji „Sprzątania Świata”. Dzieci wyposażone w rękawice i worki oczyściły ze śmieci teren wokół szkoły i na osiedlu. Przeprowadzona akcja miała na celu inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na przyrodę. Po zakończonej pracy dzieci piekły kiełbaski na ognisku.

Barbara Kubeł