• Jesteśmy dumni

        • Imienny wykaz uczniów klas I - III wyróżniających się w nauce i zachowaniu:

           

          Klasa I a - wychowawca p. Dorota Szcześniak:

          1. Gotowicz Hanna

          2. Niedużak Maciej

          3. Snoch Maja

          4. Gołaszewska Maja

          5. Romejko Daniel

          6. Kosiak Amelia

          7. Wiszowaty Mateusz

          8. Bućko Milena

          9. Chojnowska Marcelina

          10. Klepacki Aleksander

          11. Gąsiorek Blanka

          12. Cwalina Izabela

          13. Kućmierz Oskar

          14. Dziądziak Piotr

           

          Klasa I b - wychowawca p. Urszula Zalewska

          1. Jurek Jan Paweł

          2. Kapla Bartosz

          3. Kardyńska Kalina

          4. Karwel Antoni

          5. Krupa Julia

          6. Kurzątkowski Maciej

          7. Leyk Natalia

          8. Malinowski Mateusz

          9. Nowosadko Patrycja

          10. Pachucha Laura

          11. Puczydłowska Amelia

          12. Sasrm  Julia

          13.Sulikowski Adam

          14. Śniosek Irmina

           

          Klasa I c – wychowawca p. Barbara Młodzianowska

          1. Banaszewski Natan

          2. Dąbrowski Jakub

          3. Dulęba Laura

          4. Jaworowska Julia

          5. Kuczewski Jakub

          6. Markowska Nikola

          7.Martyniuk Aleksandra

          8. Ruszczyk Lena

          9. Samocik Zofia

          10. Skowroński Wiktor

          11. Stankiewicz Anika

          12. Tarantowicz Izabela

          13. Zorczykowski Marcel

          14. Starzomska Róża

           

          Klasa I d- wychowawca p. Małgorzata Miłowicka

          1. Bernatowicz Oliwia

          2. Ciborowska Oliwia

          3. Czaban Patrycja

          4. Dapkiewicz Olaf

          5. Dmochowski Igor

          6. Michałowski Stanisław

          7. Ołowiecki Szymon

          8. Pali Jakub

          9. Sewastianowicz Aleks

          10. Sobolewska Maja

          11. Solińska Magda

          12. Tarnacka Oliwia

          13.Kaczmarczyk Julia

          14. Nitkowska Lena

          15. Misztal Igor

          16. Sieńkowska Gabriela

          17.Orzechowski Kacper

           

          Klasa II a – wychowawca p. Krystyna Wszeborowska

          1. Dybowska Klaudia
          2. Golubiewska Amelia
          3. Glapiak Magdalena
          4. Jastrząb Julia
          5. Klukiewicz Katarzyna Maria
          6. Karwas  Anastazja Maria
          7. Mieńkowski Mateusz
          8. Osiecki Olaf
          9. Paprocki Maksymilian
          10. Pruska Nikola
          11. Ramotowska Nina
          12. Szumski Krzysztof
          13. Świderska Ewa

           

           

          Klasa II b – wychowawca p. Bożena Andruk

          1. Bruszkiewicz Lena
          2. Chrzanowska Aleksandra
          3. Cwalina Wiktoria
          4. Dąbrowna Weronika
          5. Demus Maja
          6. Ewko Nina
          7. Górska Lena
          8. Jabłońska Lena
          9. Jusiel Emilia
          10. Kućmierz  Zuzanna
          11. Łukaszewicz Pola
          12. Romanowski Gabriel
          13. Wiśniewski Dawid

           

          Klasa II c – wychowawca p. Elżbieta Pełszyńska

          1. Białowąz Dominika
          2. Miklaszewska Lena
          3. Olejniczak Filip
          4. Miłosz Weronika
          5. Murawska Lena
          6. Mickiewicz Jakub
          7. Majewska Zofia
          8. Jaworowski Jan
          9. Ignatowicz Marcel
          10. Walaksa Julia
          11. Rydzewski Jakub
          12. Jurewicz Maria
          13. Kopica Amelia
          14. Filipkowska Zuzanna

           

          Klasa III a – wychowawca p. Barbara Kubeł

          1. Piercewicz Aniela
          2. Syta Julia
          3. Myszczyńska Nikola
          4. Predko Paulina
          5. Karwas Dominik

           

          Klasa III b – wychowawca p. Małgorzata Popielarz

          1. Markowski Szymon
          2. Kućmierz Gabriela
          3. Matusiewicz Aleksandra
          4. Mejłun Maja
          5. Więcek Daria

           

          Imienny wykaz uczniów klas IV – VI wyróżniających się w nauce i zachowaniu:

           

          Klasa 4a – wych. p. Iwona Juszkiewicz

          1. Babiński Patryk               4,82  bdb
          2. Bugieda Nikola                5,09  bdb
          3. Chmielewska Agata          5,09  bdb
          4. Gorzoch Jakub                 5,45  wz
          5. Leszczyńska Magdalena    5,27  wz
          6. Leszczyński Michał           4,91  bdb
          7. Mierzejewski Łukasz         5,0    wz
          8. Mużyło Natalia                 5,27  bdb
          9. Olechnowicz Oliwier         4,82  bdb
          10. Sokołowski Oskar       5,09  wz

          Klasa 4 b – wych. p. Magdalena Nina Łaszcz

          1. Sztachańska Maja           5,36  bdb
          2. Ratkiewicz Maja              5,27  wz
          3. Kłoczko Alex                   5,27  bdb
          4. Cędrowski Jakub              5,27 wz
          5. Paliwoda Kosma              5,18  wz
          6. Renkiewicz Zuzanna         5,0    bdb
          7. Kotarski Ignacy               4,91  bdb
          8. Cimochowska Nikola        4,82  bdb
          9. Mikołajczyk Jakub           4,82  wz

          Klasa IV c – wych. p. Kamila Nawrot

          1. Krawczyński Maciej          5,6    bdb
          2. Wałejko Amelia               5,0    bdb
          3. Suchocka Karolina           5,0    wz
          4. Gawedzki Seweryn          5,0    wz

          Klasa IV d – wych. p. Maria Wąsikiewicz

          1. Bajdałów Nikola              5,45  bdb
          2. Calak Gabriela Maja         5,09  wz
          3. Jusiel Bartłomiej              5,36  bdb
          4. Krajewska Nina               5,18  bdb
          5. Wieczorek Kacper            5,0    wz
          6. Zyskowski Michał             5,18  bdb

          Klasa IV e – wych. p. Czarniak Joanna

          1. Wawrzeniuk Oskar           5,36  bdb
          2. Wierzbicka Gabriela         5,09  wz
          3. Ramotowska Maria          5,0    bdb
          4. Brodowska Aleksandra     4,91  wz
          5. Dziądziak Marcel              4,91  bdb
          6. Mirończuk Milena             4,91  bdb
          7. Szumowska Magdalena    4,91  wz
          8. Szuchnicka Rozalia           4,82  wz

          Klasa IV f – wych. p. Barbara Kiluk- Dońkowska

          1. Gulan Julia                      5,27  wz
          2. Jakimiec Maja                 4,91  wz
          3. Kiełczewska Amelia          5,0    wz
          4. Klimach Magdalena          5,0    wz
          5. Kucharski Krzysztof          5,18  wz
          6. Ramotowski Piotr             5,27  wz
          7. Torebko Alicja                 5,45  wz
          8. Moldenhower Nikola         4,82  wz

          Klasa V a – wych. Anna Konopka

          1. Górska  Zuzanna             5,58  wz
          2. Kurzatkowska Joanna       5,58  wz
          3. Mierzejewska Monika       5,33  bdb
          4. Kucharski  Dawid             4,92  wz
          5. Gąsiewski Oliwier             4,92  bdb
          6. Bobrowski Mateusz          4,92 wz
          7. Zgutczyński Filip Brajan    4,92  wz
          8. Kotarska Lidia                 4,75  bdb
          9. Zaręba Maciej                 4,75  bdb

          Klasa V b – wych. pani Małgorzata Kortas

          1. Sztandera Nadia              5,25  wz
          2. Rydzewska Wiktoria         4,92  bdb
          3. Oleskiej Igor                   4,83  wz

          Klasa V c – wych. pani Joanna Baranowska

          1. Hermanowska Aleksandra 5,42  wz
          2. Brylowska Antonina         5,27  bdb
          3. Marchel Dawid                5,25  bdb
          4. Kalinowska Ewelina          5,08  wz
          5. Tarasiewicz Maria            5,0    wz
          6. Rózio Dominik                 4,83  bdb

           

          Klasa V d – wych. pani Elżbieta Naruszewicz

          1. Życzewska Kornelia         4,92  wz
          2. Bednarczyk Nikola           5,08  bdb
          3. Pawluczak Bartosz           5,33  wz

          Klasa V e – wych. pani  Ewa Siemienkiewicz

          1. Barwikowski Kacper         5,17  bdb
          2. Gniedziejko Wiktoria        5,0    bdb
          3. Dziełak Szymon               4,83  bdb
          4. Dąbrowski Jakub             4,75  bdb

           

          Klasa V f – wych. pani Monika Jaworowska

          1. Boguska Zofia Elżnieta     5,17  bdb
          2. Maciejewski Marcel          5,17  bdb
          3. Żóber Emilia                   4,92  bdb

           

          Klasa V g – wych. pani Barbara Gawryłkiewicz

          1. Kulesza Stanisław            5,0    wz
          2. Wielgat Zofia                  5,0    wz
          3. Borkowska Magda           4,93  wz
          4. Cimochowska Klaudia       4,83  bwz
          5. Grabowska Karolina         4,75  bdb
          6. Komar Paulina                 4,75  bdb
          7. Sokołowska Weronika      4,75  wz

          Klasa VI a – wych. pani Beata Ramotowska

          1. Prochorów Wiktoria          5,0    wz
          2. Rybałko Aleksandra         4,82  bdb

          Klasa VI b – wych. pani Aleksandra Zemel

          1. Płeszka Zofia Julia           5,27  wz
          2. Rydzewska Kinga             5,27 bdb
          3. Jankowski Szymon           5,27  bdb
          4. Żmuda Hanna Katarzyna  5,09  wz
          5. Budnik Maja                   5,09 bdb
          6. Solińska Maria                5,09  bdb
          7. Miklaszewski Dominik       5,09  bdb
          8. Zajkowski Filip                5,0    wz
          9. Gos Witold                      5,0    bdb
          1. Milewska Julia Marianna       4,91  bdb
          2. Szostakowska Emilia           4,82  bdb
          3. Zaniewska Oliwia wiktoria    4,82  bdb

          Klasa VI c – wych. pani Mariola Galicka

          1. Eustachiewicz Aleksandra  5,45  bdb
          2. Wantuch Angelika            5,0    bdb
          3. Witkowska Maria             5,0    bdb
          4. Rathmann Aleksandra      4,91  bdb
          5. Bućko Maja                    4,82  bdb
          6. Marcinkiewicz Maja          4,82 bdb

          Klasa VI d – wych. pan Robert Kubeł

          1. Ejza Magdalena               5,45  wz
          2. Wilczewski Maksymilian    5,45  wz
          3. Osiecka Wiktoria             5,36  wz
          4. Gogolewska Aleksandra    5,09  bdb
          5. Dyro Michał                    5,09  bdb
          6. Czerwonka Julia              5,0    bdb
          7. Suchańska Edyta             5,0    bdb

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
      • sp5elk@onet.pl
      • 87 732 60 71
      • ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 11 19-300 Ełk