• PO WER

• Job shadowing partnerów projektu ze szkoły CEIP Hilarion Gimeno w Saragossie w naszej szkole 10-12.05.2022 r.

• Job shadowing w szkole partnerskiej CEIP Hilarion Gimeno w Saragossie, Hiszpania 8-12.11.2021 r.

• Mobilność Hiszpania - Flipped Classroom

21-28.02.2022 r.

• Mobilność Malta 24-28.01.2022 r.

Fluency and English

Language Development for Educational Staff

• Mobilność Irlandia 16-17.08.2021
            Intensive English, and Information and Comminication Technologies
            English Language and Culture for Teachers and Learners
            21st Century Teaching: Competence-Based Education, Soft Skills and Creativity
            Intensive English Language and Culture, Integrating Creativity and Innovation ino Teaching
          • Wiki tools in the classroom

• Prezentacja - wiki.pdf

• Mobilność w Grecji - Wiki tools in the classroom:  digital skills and critical thinking

Enhance your language skills for intercultural communication

12-17.-07.2021 r.

• Udział w międzynarodowym projekcie eTwinning -My Perfect Day

• Klasy 5a, 5b, 5f, 6a i 6f wspólnie ze swoimi rówieśnikami z 16 szkół europejskich uczestniczą w międzynarodowym projekcie eTwinning - My Perfect Day. Uczniowie zaprezentowali w języku angielskim swoje pomysły i opinie jak wygląda ich wymarzony dzień, wykorzystując programy poznane na lekcjach informatyki. Zapoznając się z pracami dzieci z naszej szkoły i ze szkół europejskich uczniowie przekonali się, że „idealny dzień”  ma wiele znaczeń i w różny sposób mogą wyrazić co sprawia, że czują się szczęśliwi.  Projekt uczy myślenia o pozytywnych aspektach życia w trudnych chwilach. Uświadamia dzieciom,  co jest ważne i czego im brakuje w czasach pandemii koronawirusa i zdalnej nauki. Prace naszych uczniów, zostaną zamieszczone w międzynarodowej książeczce My Perfect Day.

Beata Ramotowska, Iwona Juszkiewicz

My Perfect Day według:

Miłosza Truchanowicza kl. 5b

Patryka Babińskiego kl. 5a

Łukasza Mierzejewskiego z kl. 5a

Nikoli Bugiedy kl. 5a

Dawida Kucharskiego z kl. 6 a

The project "My Perfect Day" was pretty interesting! I want to do more projects like this one! All online projects are amazing!

Julia Zyskowska kl. 6 e

I think our project is a great idea to know how people from other countries spend their Perfect Day!

I love that way of doing projects!!!

Maja  Kamińska kl. 6 e

• Aktywny nauczyciel - lepsza przyszłość

• Wizyta nauczycielek ze szkoły partnerskiej - Escola Torroja i Miret w Vila-seca w Hiszpanii, 27-31.05.2019 r.

• W ramach realizacji projektu finansowanego z Funduszy Europejskich PO WER „Aktywny nauczyciel - lepsza przyszłość” (job shadowing), 27 maja odwiedziły naszą szkołę nauczycielki ze szkoły partnerskiej - Escola Torroja i Miret w Vila-seca w Hiszpanii.

Panie zapoznały się z systemem edukacyjnym i funkcjonowaniem polskiej placówki, obserwowały zajęcia lekcyjne oraz inne przedsięwzięcia realizowane w szkole lub poza nią.

• Udział w kursach języka angielskiego: "Intensive General English", "English for Effective Communication oraz specjalistycznych "Creative Teaching CLIL Secondary" w Lake School of English w Oksfordzie, 11-22.03.2019 r.

• Udział w kursach języka angielskiego "Fluency and English Language Development i kursach metodycznych " CLIL - Methodology and ICT Tools for Teachers" w Executive Training Institute na Malcie, 28.01-08.02.2019 r.

• Job shadowing w szkole partnerskiej Escola Torroja i Miret w Hiszpanii, 19-25.11.2018 r.