Strona główna
Zakończenie roku szkolnego
- 23.06.2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca w hali MOSiR w nastepujących terminach:
- klasy I-III rozpoczną uroczystość o godz.9.00,
- klasy IV-VII - o godz. 10.30.
Klasy VIII zapraszamy 25 czerwca o godz. 16.00 do auli szkolnej.
Wycieczka klas 2c i 3a do Białegostoku
- 23.06.2026
Uczniowie klas 2c i 3a uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Białegostoku. Program wyjazdu był bardzo bogaty i dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.
Pierwszym punktem wycieczki był spektakl w Białostockim Teatrze Lalek. Następnie uczniowie odwiedzili Piwnicę Lalek, gdzie poznali historię teatru oraz obejrzeli niezwykłe lalki wykorzystywane w przedstawieniach.
Tydzień dla bezpieczeństwa 2026
- 23.06.2026
W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych uczniów aktywnie włączamy się w ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, zainicjowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
To wyjątkowy czas, podczas którego przypominamy dzieciom i młodzieży, jak ważne są odpowiedzialne wybory, troska o siebie i innych oraz bezpieczne korzystanie z wakacyjnego wypoczynku. W naszej szkole bezpieczeństwo to nie tylko zasady ruchu drogowego czy pierwsza pomoc. To także budowanie zdrowych relacji, dbanie o zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz świadome korzystanie z internetu.
🎉 Drodzy Uczniowie i Rodzice!
- 22.06.2026
Mamy przyjemność poinformować, że od 22 czerwca uczniowie mogą przychodzić do szkoły bez mundurka.
Końcówka roku szkolnego to czas podsumowań, wspólnych wydarzeń, wycieczek i świętowania sukcesów. Zachęcamy do noszenia stroju wygodnego, schludnego i odpowiedniego do szkolnych aktywności.
Życzymy wszystkim wielu radosnych chwil w ostatnich dniach roku szkolnego!
Ciekawi świata - kl. I c
- 22.06.2026
- 3
Uczniowie kl. Ia i Ic w Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek" w Pięknej Górze
- 22.06.2026
- 7
Relacja z wycieczki szkolnej 4a i 4c do Warszawy
- 22.06.2026
16 czerwca 2026 roku uczniowie 4a i 4c wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Warszawy. Głównymi punktami programu były odwiedziny w interaktywnym Centrum Nauki Kopernik, spacer po ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej oraz słodkie warsztaty w Manufakturze Czekolady. Wyjazd połączył naukowe eksperymenty z rozwijaniem kulinarnych pasji i integracją klasową.
Uczniowie kl. III D na Zielonej Szkole
- 18.06.2026
15-17.06. uczniowie klasy III D wybrali się na Zieloną Szkołę do Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek" w Pięknej Górze. Na miejscu na uczniów czekało wiele atrakcji jakie zapewniła im profesjonalna kadra animatorów. Podczas intensywnych trzech dni odbywały się zajęcia sportowo- rekreacyjne, rozrywkowe oraz integracyjne m.in. gra terenowa, bubble football, tubing, ja i moja klasa czy olimpiada sportów śmiesznych. Uczniowie uczyli się samodzielności, odpowiedzialności, współżycia w grupie oraz przełamywania swoich lęków i obaw.
Mamy Mistrzynię Europy!
- 18.06.2026
Z ogromną dumą i radością informujemy o wyjątkowym sukcesie naszej uczennicy Sary Toczko z klasy 4c, która podczas III Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku, rozegranych w dniach 13–14 czerwca 2026 roku, sięgnęła po najwyższe laury na europejskiej arenie karate. W zawodach rywalizowali zawodnicy z wielu krajów Europy, prezentując bardzo wysoki poziom sportowy.
Miejska Gala Laureatów
- 17.06.2026
15 czerwca 2026 r. w Ełckim Centrum Kultury odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2025/2026, podczas której Pan Tomasz Andrukiewicz, Prezydent Masta Ełku, docenił sukcesy uczniów, zaangażowanie nauczycieli i wsparcie ze strony rodziców.
10
Egzamin praktyczny na kartę rowerową
- 15.06.2026
Egzamin praktyczny na kartę rowerową odbędzie się 18 czerwca 2026 r. według następującego harmonogramu:
16:00 klasa 4b
16:30 klasa 4a
17:00 klasy 4c i 4d.
Obowiązuje kask i rower z obowiązkowym wyposażeniem.
Zbiórka pod halą MOSiR
Laboratoria Przyszłości
- 16.06.2026
- 12
- liczba odwiedzin: 2146897