• Strona główna


    •  

        • Zakończenie roku szkolnego

        • 23.06.2026
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca w hali MOSiR w nastepujących terminach:

          - klasy I-III rozpoczną uroczystość o godz.9.00,

          - klasy IV-VII - o godz. 10.30.

          Klasy VIII zapraszamy 25 czerwca o godz. 16.00 do auli szkolnej.

      • Inspiracje podróżnicze…
        • Inspiracje podróżnicze…

        • 24.06.2026
        • Uczniowie klas 4-8 doskonale wiedzą, że Podróże to najlepsza inwestycja w siebie. Poszerzają horyzonty, redukują stres i pozwalają nabrać zdrowego dystansu do codziennych spraw. Każdy wyjazd, nawet ten krótki, to potężna dawka endorfin i nowe spojrzenie na otaczający świat.

          Oto zestawienie 10 kluczowych powodów, dla których warto spakować walizkę i ruszyć w drogę:

        • Z pomocą „Niedźwiedziczce”

        • 24.06.2026
        • Dom Tymczasowy Niedźwiedziczka w Ełku to prywatny azyl dla bezdomnych zwierząt prowadzony przez panią Urszulę Gorajewską. Miejsce to koncentruje się przede wszystkim na niesieniu pomocy, leczeniu oraz przygotowywaniu do adopcji porzuconych kotów z Ełku i okolic. Uczniowie naszej szkoły po raz drugi już włączyli się do akcji pomocowej kotom i psom. Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji. Warto pomagać!

        • Wspólny piknik klas 1D i 1B

        • 24.06.2026
        • Wspólny piknik klas 1D i 1B był miłym zakończeniem roku szkolnego. Uczniowie spędzili czas na wspólnych zabawach, grach i rozmowach. Nie zabrakło radości, śmiechu oraz dobrej atmosfery. Była to świetna okazja do integracji i wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego.

      • Wycieczka do Warszawy
        • Wycieczka do Warszawy

        • 24.06.2026
        • 22 czerwca 2023 roku uczniowie klas III B i III C wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Podczas pobytu odwiedzili warszawskie ZOO, gdzie mieli okazję zobaczyć wiele interesujących gatunków zwierząt. Następnie spacerowali po Starówce, podziwiając piękną architekturę Starej Warszawy.

          Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek. Kolejnym punktem programu była wizyta w fabryce czekolady Wedla, gdzie uczniowie w ciekawy i aktywny sposób poznawali tajniki produkcji czekolady oraz degustowali słodkie wyroby.

      • Wycieczka klas 2c i 3a do Białegostoku
        • Wycieczka klas 2c i 3a do Białegostoku

        • 23.06.2026
        • Uczniowie klas 2c i 3a uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Białegostoku. Program wyjazdu był bardzo bogaty i dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

          Pierwszym punktem wycieczki był spektakl w Białostockim Teatrze Lalek. Następnie uczniowie odwiedzili Piwnicę Lalek, gdzie poznali historię teatru oraz obejrzeli niezwykłe lalki wykorzystywane w przedstawieniach.

        • Tydzień dla bezpieczeństwa 2026

        • 23.06.2026
        • W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych uczniów aktywnie włączamy się w ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, zainicjowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

          To wyjątkowy czas, podczas którego przypominamy dzieciom i młodzieży, jak ważne są odpowiedzialne wybory, troska o siebie i innych oraz bezpieczne korzystanie z wakacyjnego wypoczynku. W naszej szkole bezpieczeństwo to nie tylko zasady ruchu drogowego czy pierwsza pomoc. To także budowanie zdrowych relacji, dbanie o zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz świadome korzystanie z internetu.

        • 🎉 Drodzy Uczniowie i Rodzice!

        • 22.06.2026
        • Mamy przyjemność poinformować, że od 22 czerwca uczniowie mogą przychodzić do szkoły bez mundurka.

          Końcówka roku szkolnego to czas podsumowań, wspólnych wydarzeń, wycieczek i świętowania sukcesów. Zachęcamy do noszenia stroju wygodnego, schludnego i odpowiedniego do szkolnych aktywności.

          Życzymy wszystkim wielu radosnych chwil w ostatnich dniach roku szkolnego!

      • Ciekawi świata - kl. I c
      • Uczniowie kl. Ia i Ic w Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek" w Pięknej Górze
      • Relacja z wycieczki szkolnej  4a i 4c do Warszawy
        • Relacja z wycieczki szkolnej 4a i 4c do Warszawy

        • 22.06.2026
        • 16 czerwca 2026 roku uczniowie 4a i 4c wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Warszawy. Głównymi punktami programu były odwiedziny w interaktywnym Centrum Nauki Kopernik, spacer po ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej oraz słodkie warsztaty w Manufakturze Czekolady. Wyjazd połączył naukowe eksperymenty z rozwijaniem kulinarnych pasji i integracją klasową.

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • Odnośnik: https://sp5elk.edupage.org/a/elektroniczna-skrzynka-podawcza

    • Klauzula informacyjna -  Інформаційне застереження-  RODO >>>klauzula_informacyjna_UKR.pdf

    • Deklaracja dostępności>>> Deklaracja_dostepnosci.pdf

       

    • liczba odwiedzin: 2149156
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
        • 87 732 60 71
        • ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 11
          19-300 Ełk
          Poland
        • REGON - 000720326
        • AE:PL-63798-20655-RSRHT-1