• Osiągnięcia uczniów

      •  Rok szkolny 2018/2019

        Nazwa konkursu, organizator

        Imię i nazwisko ucznia, klasa

        Pozycja

        Opiekun

        Powiatowy konkurs plastyczny „Zwierzęta lubię, szanuję, dbam” zorganizowany przez CEE i Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Ełku 05.09.2018 r.

        Bartosz Kapla z kl. I b

        laureat – najlepsza praca

        Urszula Zalewska

        Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zwierzęta – lubię, szanuję, dbam” zorganizowany przez CEE, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Ełku 04.10.2018 r.

        Milena Mirończuk z kl. IV e

        laureatka – najlepsza praca

        Jolanta Smoleńska

        Powiatowy Konkurs Recytatorsko-wokalny z okazji XVIII Dnia Papieskiego zorganizowany przez ECK 08.10.2018 r.

        Martyna Więcko z kl. VI b

        II miejsce

        Magdalena Lubartowicz

        Powiatowy konkurs wokalno-recytatorski „Promieniowanie Ojcostwa” w ramach obchodów Dnia Papieskiego zorganizowany przez ECK 08.10.2018 r.

        Maria Witkowska z kl. VI c

        I miejsce

        Maria Chaberek

        Powiatowy konkurs wokalno-recytatorski „Promieniowanie Ojcostwa” w ramach obchodów Dnia Papieskiego zorganizowany przez ECK 08.10.2018 r.

        Lena Bruszkiewicz z kl. II b

        Lena Górska z kl. II b

        Julia Marcinkiewicz z kl. III a, Nina Ewko z kl. II b, Emimlia Jusiel z kl. II b

        I miejsce

        II miejsce

        II miejsce

        Elżbieta Sobczyk

        Powiatowy konkurs plastyczny i recytatorski „Anioły do mnie wysyłaj” zorganizowany przez SP nr 1 i Oratorium 13.10.2018 r.

        Łukasz Mierzejewski z kl. IV a

        Maja Budnik z kl. VI b

        Dominik Miklaszewski z kl. VI b

        Joanna Kurzątkowska z kl. V a

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Magdalena Lubartowicz

        Powiatowy konkurs plastyczny i recytatorski „Anioły do mnie wysyłaj” zorganizowany przez SP nr 1 i Oratorium 13.10.2018 r.

        Jakub Jan Lubartowicz z kl. VI d

        Magdalena Klimach z kl. IV f

        I miejsce

        III miejsce

        Maria Chaberek

        Powiatowy konkurs plastyczny i recytatorski „Anioły do mnie wysyłaj” zorganizowany przez SP nr 1 i Oratorium 13.10.2018 r.

        Aleksander Wielgat z kl. II a

        Nina Ewko z kl. II b

        Lena Murawska z kl. II c

        Dominika Białowąs z kl. II c

        Aniela Piercewicz z kl. II a

        II miejsce

        II miejsce

        III miejsce

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Elżbieta Sobczyk

        Powiatowy konkurs plastyczno-literacki „Ludzie wiary i Kościoła w służbie Niepodległej” zorganizowany przez SP 2 i Parafię św. Wojciecha 28.10.2018 r.

        Aleksandra Eustachiewicz z kl. VI c

        Izabela Bakun z kl. VI d

        Nikola Ramotowska z kl. VI d

        Julia Czerwonka z kl. VI d

        I miejsce

        I miejsce

        III miejsce

        wyróżnienie

        Maria Chaberek

        Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Symbole narodowe w technikach plastycznych”, 29.10.2018 r.

        Martyna Pawłowska z kl. IV a

        laureatka

        Magdalena Łaszcz

        Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mały i duży patriota” zorganizowany 7.11.2018 r.

        Łukasz Mierzejewski z kl. IV a

        Natalia Brodowska z kl. IV a

        II miejsce

        II miejsce

        Urszula Zalewska

        XI Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez Ełckie Centrum Kultury

        Martyna Więcko z kl. VI b

        III miejsce

        Anna Czajka

        Międzyszkolny Konkurs „Historia Polski słowem, pieśnią i pędzlem opowiedziana”

        Martyna Więcko z kl. VI b

        I miejsce

        Anna Czajka

        Powiatowy Konkurs Plastyczny i Recytatorski „Rodzina źródłem wartości i tradycji patriotycznych”, 10.12.2018 r.

        Izabela Wasilewska z kl. II c

        Aniela Piercewicz z kl. III a

        II miejsce

        II miejsce

        Elżbieta Sobczyk

        Patriotest – Ogólnopolski Konkurs Historyczny, grudzień 2018

        Joanna Kurzątkowska z kl. V a

        Zuzanna Górska z kl. V a

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Anna Obrycka

        Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie malowane kolędą”, styczeń 2019 r.

        Maja Marcinkiewicz z kl. VI c

        Aleksandra Eustachiewicz z kl. VI c

        III miejsce

        wyróżnienie

        Maria Chaberek

        Powiatowy konkurs plastyczno-literacki „Ludzie wiary i Kościoła w służbie Niepodległej” zorganizowany przez SP 2 i Parafię św. Wojciecha

        Jakub Cędrowski z kl. IV b (kategoria plastyczna)

        Szymon Dziełak z kl. V e (kategoria literacka)

        II miejsce

         

        I miejsce

        Magdalena Lubartowicz

        Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie malowane kolędą”, styczeń 2019 r.

        Michał Wakuła z kl. V a

        Jakub Cędrowski z kl. IV b

        Oliwia Anisiejko z kl. V c

        I miejsce

        II miejsce

        III miejsce

        Magdalena Lubartowicz

        VII Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolęda płynie z wysokości”, 13.01.2019 r.

        Lena Bruszkiewicz z kl. I b

        Nina Ewko z kl. I b

        Lena Górska z kl. I b

        I miejsce

        II miejsce

        II miejsce

        Elżbieta Sobczyk

        Powiatowy konkurs historyczny „Trudne czasy – Drogi Polaków do Niepodległości” zorganizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Polskich Dzieci Wojny i Muzeum Historyczne w Ełku

        Wiktoria Prochorów z kl. VI a

        Hanna Mandziarz z kl. V b

        III miejsce

        wyróżnienie

        Anna Obrycka

        Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kwiaty jesienne dla niepodległej” (SP nr 9 w Ełku)

        Hanna Gotowicz z kl. I a

        II miejsce

        Dorota Szcześniak

        Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanocny zajączek” (SP nr 3 w Ełku)

        Amelia Kosak z kl. I a

        I miejsce

        Dorota Szcześniak

        Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

        Daria Więcek z kl. III b

        III miejsce

        Małgorzata Popielarz

        Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zdrowiu „Bezpieczna Szkoła”

        Aleksandra Jurczyk z kl. III a

        Joanna Wojtas z kl. III a

        laureatka

        laureatka

        Barbara Kubeł

        Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Potyczki ortograficzne” (Miejska Biblioteka w Ełku) 28.02.2019 r.

        Jakub Gorzoch z kl. IV a

        I miejsce i tytuł Małego Mistrza Ortografii

        Małgorzata Kortas

        Powiatowy Konkurs Recytatorski Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny „Cudze chwalicie swego nie znacie” (SP9 i MBP w Ełku) 28.02.2019 r.

        Wiktoria Rydzewska z kl. V b

        III miejsce

        Małgorzata Kortas

        Regionalny Konkurs Recytatorski im. Wacława Klejmonta poświęcony twórczości poetów pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny – Olecko (SP 1 i Dom Kultury) 15.03.2019 r.

        Wiktoria Rydzewska z kl. V b

        III miejsce

        Małgorzata Kortas

        Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Dyktando patriotyczne” SP 5 Ełk, 16.05.2019 r.

        Jakub Gorzoch z kl. IV a

        wyróżnienie

        Małgorzata Kortas

        Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST

        Zuzanna Górska z kl. V a

        Joanna Kurzątkowska z kl. V a

        Maksymilian Wilczewski z kl. VI d

        II miejsce

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Regina Merchelska

        XXI Diecezjalny konkurs „Jan Paweł II święty naszych czasów” – kategoria recytatorska

         

         

        kategoria wokalna

        Joanna Kurzątkowska z kl. V a

        Wiktoria Rydzewska z kl. V b

        Jakub Lubartowicz z kl. VI d

         

        Martyna Więcko z kl. VI b

        Nadia Waszkiewicz z kl. V b

        Natalia Milewska z kl. IV b

        I miejsce

        III miejsce

        wyróżnienie

         

        I miejsce

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Magdalena Lubartowicz

        Międzyszkolny konkurs upamiętniający 20 rocznicę wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II

        Zuzanna Górska z kl. V a

        wyróżnienie

        Magdalena Lubartowicz

        Międzyszkolny Konkurs Literacki „Święta siostra Faustyna mocna w duchu Miłosierdzia”

        Joanna Kurzątkowska z kl. V a

        Zuzanna Januszewska z kl. V a

        Julia Hołtyn z kl. V b

        II miejsce

        wyróżnienie

        wyróżnienie

        Magdalena Lubartowicz

        Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny „Liczę się ze słowami”

        Zuzanna Górska z kl. V a

        Monika Mierzejewska z kl. V a

        Maria Tarasiuk z kl. V c

         

        III miejsce

        Anna Konopka

        Joanna Baranowska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
      • sp5elk@onet.pl
      • 87 732 60 71
      • ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 11 19-300 Ełk