„Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia.
Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.
Jest taka siła, co spełnia marzenia.
To właśnie Święta Bożego Narodzenia.”
W tym szczególnym okresie oczekiwania na Boże Narodzenie zawsze pamiętamy o emerytowanych pracownikach naszej szkoły, osobach samotnych oraz podopiecznych DPS Misericordia i SDS „Lawendowy Zakątek”. Podczas odwiedzin wolontariusze wraz z opiekunami p. Darią, p. Ewą i p. Wiolą w imieniu społeczności szkolnej przekazali laurki, stroiki i życzyli świąt pełnych radości, miłości i ciepła rodzinnego, czego również życzymy wszystkim.
Szkolne Koło Wolontariatu, Szkolne Koło Caritas